.

.

Хартија и Плик Сини Каталогни Пликови Со Отворен Крај Со Кора И Затворање На Заптивки, 6 9 По Пакување

Хартија и Плик Сини Каталогни Пликови Со Отворен Крај Со Кора И Затворање На Заптивки, 6 9 По Пакување

DEN 2.33
Достапност

Овие пликови ги прават идеални за испраќање брошури, соопштенија, каталози и многу повеќе без преклопување или туткање! Овие пликови се отвораат на еден од пократките краеви и имаат прави клапи. Најдобриот дел е секој плик доаѓа со кора и затворање на заптивката што ви овозможува да се осигурате дека сите ваши документи внатре се безбедни. Секој од нив има основна и разноврсна сина боја. Користете ги овие пликови за широк спектар на домашни и канцелариски поштенски цели. Боја : Сина. Големина : 6 х 9 инчи. Количина : 500 пликови по пакување. Многу пликови за сите ваши потреби за испраќање и организација. Пликовите имаат самолеплива лента за брзо и лесно затворање. Совршен за лична пошта, деловни пораки, честитки, соопштенија и многу повеќе!.

R

Комплементите на стоката