.

.

Луксузни # Коверти за Монети W Навлажнувачки Лепак, Зелена Морска Пена, 1 4in 1 2in, 80lb, 500 Пакет

Луксузни Коверти за Монети W Навлажнувачки Лепак, Зелена Морска Пена, 1 4in 1 2in, 80lb, 500 Пакет

DEN 0.67
Достапност

Направено од 80 килограми. Нема потреба да се грижите за размачкување или заглавување бидејќи овие пликови се направени за компатибилност со повеќето модели на печатачи. Ако оваа зелена боја не одговара на вашата шема на бои, ние ги нудиме овие пликови во многу други опции за боја кои сигурно ќе одговараат на шемата на бои за која одите. пликовите со тежина на текст се одличен избор бидејќи се дебели околу 2 пати како обичната хартија за печатач. залиха на хартија со тежина на текст, овие пликови се околу двојно подебели од хартијата за печатач. ЕЛЕГАНТНА БОЈА : ако сакате висококвалитетен зелен плик, ова е предметот за вас. Не може да биде полесно!. Тие се печатат и на дигитални и на офсет комерцијални печатачи.

R

Комплементите на стоката