.

.

Машка Удобност Се Лизга На Платнени Чевли Нелизгачки Лесни Патики Со Низок Врв Обични Мокасини

Машка Удобност Се Лизга На Платнени Чевли Нелизгачки Лесни Патики Со Низок Врв Обични Мокасини

DEN 751.84
Достапност

5, САД 11 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал за Платно Ѓон : Тип На Гумена Пета : Израмнување : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Топ Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Спортски, НАДВОРЕШНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Погоден за секојдневен, спорт, вежбање, џогирање, теретана, патување, пешачење, секојдневно, пешачење, возење, вежбање и секоја пригода. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Менс се лизга на чевли со платно горниот, секојдневниот стил на кој може да сметате. Удобна Постава : пријателска за Кожата и удобна, дише и ја отстранува потта.

R

Комплементите на стоката