.

.

Регата Одлично Отворено Менс Мамфорд ВТОРИ Гумени Велингтон Чизми

Регата Одлично Отворено Менс Мамфорд ВТОРИ Гумени Велингтон Чизми

DEN 0.33
Достапност

Лесен обликуван ева среден ѓон за амортизирање отпорен на вода отпорен на вода, вулканизирана конструкција од природна гума, природна памучна облога, издржлив гумен надворешен ѓон. УТРГ3869. 50% ЕВА/50% гума. Регата Одлично Отворено Менс Мамфорд ВТОРИ Гумени Велингтон Чизми. Гуми за џвакање. Обувки. Дожд Чевли. Кампување. Мажи. Машко. Длабоко Зелена.

R

Комплементите на стоката