.

.

Долни Костими За капење Шорцеви За Капење Со Средна Плус Големина За Жени Бендо Завој Бикини Комплет Склекови Бразилски Костими За Капење Облека За Плажа Костим За

Долни Костими За капење Шорцеви За Капење Со Средна Плус Големина За Жени Бендо Завој Бикини Комплет Склекови Бразилски Костими

DEN 2.67
Достапност

Должина на облека : Редовен Стил На Ракав : Редовен Стил : , Каузален Пакет вклучува : 1сет Костими За Капење (Кои Содржат Подлога За Градите)Декорација : Неприлика : Дневно ,базен, Морнар : Женски Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Користете слична облека за да ја споредите со големинитесезона : Летен Материјал : специфичен Полиестеритем Тип На шема : Печатење Долни Костими За Капење Шорцеви За Капење Со Средна Плус Големина за Жени Шорцеви за Пливање 2х Дводелни Костими за Капење За Жени Со Шорцеви Женски Шорцеви за Табла со големина 10 : . Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 Големина НА ЕУ : 34 Биста : 82-86см/32.28"-33.86" Рамо : 87см/34.25" Половината : 62-66см/24.41"-25.98" : 87-91см/34.25"-35.83"Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 Големина НА ЕУ : 36 Биста : 87-91см/34.25"-35.83" Рамо : 92см/36.22" половината : 67-71см/26.38"-27.95" : 92-96см/36.22"-37.80"големина : л големина на сад : 8 велика британија големина : 12 еу големина : 38 биста : 92-96см/36.22"-37.80" Рамо : 97СМ/38,19" ПОЛОВИНАТА : 72-76см/28,35"-29,92" : 97-101см/38,19"-39,76" должина на облека : редовна. Декорација : Никој. Материјал : Полиестер. Пол : Жени. Сезона : Летни 3 Парчиња Костими за Капење За Жени Здолниште Халал Костими За Капење За Жени Пливаат Момчиња Женски Костим За Капење Шорцеви и Врвен Гроздобер Костим за Капење За Жени.

R

Комплементите на стоката