.

.

Жените Секси Бикини Во Собата Шарени Два Триаголник Плажа Облека За Капење Костим За Капење Црно

Жените Секси Бикини Во Собата Шарени Два Триаголник Плажа Облека За Капење Костим За Капење Црно

DEN 0.33
Достапност

Погоден За Многу Прилики : добар избор како подарок за љубовник, зачинување на љубовното време помеѓу вас и вашиот љубовник, Совршен За Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот на Вљубените, Годишнина, Забава За Долна Облека, Спална соба или Секоја Посебна ноќ. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxl2xl3xl4xl4xl5xlbustcm72768084889296100inch28.3 29,9 31,5 33,1 34,6 36,2 37,8 39,4 Појасм687276808889296nch26,8 28,3 29,9 31. Облека Нега : Рачно миење и висат сува.

R

Комплементите на стоката