.

.

Време и време женски печати џемпери

Време и време женски печати џемпери

DEN 179.84
Достапност

Симпатична се среќава удобна и резултатот е случајно совршенство. Затемните џемпери на времето и Tru на руно имаат забавно печатење, ласкаво, опуштено вклопување и ажурирана должина на глуждот. Спарете ги со кошулата што одговара (продадена одделно) за пријатна облека од глава до пети. Исклучиво на. Материјал : 92% памук/5% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Должина на глуждот; меко руно; печатење на сите. Печатете ги џемпери од руно за жени од време и TRU.

R

Комплементите на стоката