.

.

Изгледете го етикетата џемпер на плоштад врат

Изгледете го етикетата џемпер на плоштад врат

DEN 319.84
Достапност

Редефинирајте ја вашата колекција на ладно време со перспектива, фустанот на квадратниот врат на етикетата. Дизајнирано во пријатно плетено ребра, овој фустан има и убави ракави за мафини со флертен стил на вратоврска, кој е сигурен дека ќе се издвои. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. должина на коленото. Квадратен врат; Силуета на обвивка. Детали за плетење на ребра; ракави на ракави; Врза. Достапно во разновидни бои. 90% акрилик/10% најлон. Машина за перење. Увезени. Плетен фустан со ребра за жени од Проспект на етикетата.

R

Комплементите на стоката