.

.

Родител Дете Облека Божиќ Бебе Деца Дете Печатени Врвот+Панталони Семејство Појавување Пижами Сет Дозвола

Родител Дете Облека Божиќ Бебе Деца Дете Печатени Врвот+Панталони Семејство Појавување Пижами Сет Дозвола

DEN 111.68
Достапност

Божиќен подарок, Божиќ, Семејство. БЕЗБЕДНОСТ И УДОБНОСТ : за да обезбедите максимална удобност, изберете ја вистинската големина за вашето дете и за да избегнете премногу долга или премногу лабава облека.05" Родител Дете Облека Божиќ Бебе Деца Дете Печатени Врвот+Панталони Семејство Појавување Пижами Сет Дозвола.Божиќ Бебе Деца Дете Печатени Врвот+Панталони Семејство Појавување На Пижами Сет карактеристики : ЗА ЦЕЛОТО СЕМЕЈСТВО : Натпревар во симпатичен стил со вашиот брачен другар, деца, бебе и домашно милениче куче! Направете време за спиење кога ќе добиете соодветна домашна облека за сите во семејството!Земете ги овие за секој член на вашето семејство—мама, тато, тинејџери и малечки. Топли Совети : Поради преклопување и транспорт, дома носат костум можеби се очигледни брчки. За најдобри резултати, измијте со благ детергент на нежен циклус и исушете го на ниско ниво. По обработката, ефектот на сликата се уште може да се постигне.81 "Должина : 56cm/22. Комплетот за домашна облека е лесен за облекување и полетување на вашите деца. СУПЕР-МЕК УДОБЕН : нашиот комплет за домашна облека е изработен од висококвалитетна ткаенина, ултра пријатен полиестер. ЛЕСНА НЕГА : Висококвалитетна ткаенина и шиење оставете го овој издржлив комплет за врвни и панталони да издржи многу денови и ноќи на спиење и игра. Овие домашни алишта се произведени во согласност со сите стандарди за безбедност на облеката и цврсто се вклопуваат за безбедно носење.

R

Комплементите на стоката