.

.

Lissomeенски Softенски мек и Козе го врвот и панталони, сет со пижами од 2 парчиња

Lissomeенски Softенски мек и Козе го врвот и панталони, сет со пижами од 2 парчиња

DEN 319.84
Достапност

Мека и пријатна, овој сет на пижами од лизом е сè што ви треба за да се качете на каучот или да се подготвите за кревет. Врвот со долг ракав со појавување на панталони PJ и детали за контраст додава стилски допир на спиењето. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. сет вклучува : 1 горе и 1 пар панталони. ФИТ : Опуштено. Врвни карактеристики : стил на пуловер; вратот на екипажот; долги ракави со капно рамо; Сеопфатно печатење со вметнување на контраст на страните. Карактеристики на панталони : стилизирање на влечење; еластична лента за половината за удобност; Сеопфатно печатење со вметнување на контраст на страните. Лисом пижама поставена за жени.

R

Комплементите на стоката