.

.

Колормастер Внатрешна Надворешна Аеросолна Боја 12оз-Сатенско Бело

Колормастер Внатрешна Надворешна Аеросолна Боја 12оз-Сатенско Бело

DEN 0.67
Достапност

Крилон-Колормастер Внатрешна/Надворешна Аеросолна Боја. Оваа боја е она за што посегнувате за да добиете врвна покриеност и брилијантна боја. Се суши до тврд сатенски финиш и е совршен и за внатрешни и за надворешни проекти. Користете го ова за површини за обложување кои се предмет на абење или екстремни варијации во температурата. Овој пакет содржи една конзерва за прскање 12oz внатрешна/надворешна аеросолна боја. Во согласност СО АСТМ Д 4236. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Содржина под притисок. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Произведено во САД. Крилон-Колормастер Внатрешна/Надворешна Аеросолна Боја. Оваа боја е она за што посегнувате за да добиете врвна покриеност и брилијантна боја.

R

Комплементите на стоката