.

.

Трговска марка ликовна уметност Annecy Pier Canvas Art by Alan Blaustein, Black Matte, Birch Frame

Трговска марка ликовна уметност Annecy Pier Canvas Art by Alan Blaustein, Black Matte, Birch Frame

DEN 2601.60
Достапност

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметност „Анеси Пјер“ платно уметност од Алан Блаустин, Црна мат, рамка од бреза : Уметник : Алан Блаустин. Тема : пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

R

Комплементите на стоката