.

.

Кошула за кратки ракави на Georgeорџ Машки и голем машки

Кошула за кратки ракави на Georgeорџ Машки и голем машки

DEN 271.68
Достапност

Дизајнирано да биде удобен додаток на вашиот плакар, оваа кошула на Хенли од Georgeорџ има предна плоча со две копчиња, кратки ракави и цвест на рамото напред. Обично и удобно, оваа кошула на Хенли лесно се спарува со фармерки или џогери за целосен изглед подготвен за викенд. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Затворање : стил на пуловер со затворање со два копчиња на деколте. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цвест на рамото напред; Лесна измислица на Хедер. Машка кошула на Хенли со кратки ракави од Georgeорџ.

R

Комплементите на стоката