.

.

Маици со силна облека против маички за вратот за мажи-големо и високо секојдневно носење 2-ПК

Маици со силна облека против маички за вратот за мажи-големо и високо секојдневно носење 2-ПК

DEN 2.00
Достапност

Без разлика дали играте спорт или се радувате наоколу, оваа кошула секогаш ве одржува пријатно. Удобни и издржливи ткаенини. Нашите дизајнери тестираа ткаенини и работеа на дизајнирање кошули со најдобро одговара за мажи кои сакаат да се облекуваат добро со без напор. Флексибилната мешавина од памук спандекс што се користи во нашите кошули со вратот, помага во максимизирање на слободата на движење. Добро облечете се и чувствувајте се овластени со внимателно дизајнирани маици специјално направени за големи и високи мажи. Маицата со кратки ракави со кратки ракави со кратки ракави 2-пакет беше специјално дизајнирана со попространа вклопување во градите, и издолжена заоблена полите за да го покриете горниот дел на половината и да обезбедите дополнителна просторија за да ви помогнеме да се движите слободно во текот на денот.Оди ГОЛЕМО! Решени сме да поставиме повисок стандард во машката голема и висока облека. Изгледајте подобро, облечете подолго, чувствувајте се посилни. Покажете го вашиот силен. Без напор стил. Направени до последно, кошулите со силни страни имаат мешавина од памук спандекс за дополнителна сила и истегнување. Моделот е 6’3 со 46 ”градите и носи големина XL. Без сомнение, ќе стане ваш човек. Оди ГОЛЕМО! Големината е важна. Доволно цврсто за работа или секојдневно носење, безвременскиот стил и вклопувањето се погодни за секоја пригода.

R

Комплементите на стоката