.

.

Мало Момче Панталони Мали Деца Бебе Момчиња Наредени Шарени Пот Панталони Памучни Шарени Еластични Половината Активен Џогер Fall Зима Топли Панталони Хеланки

Мало Момче Панталони Мали Деца Бебе Момчиња Наредени Шарени Пот Панталони Памучни Шарени Еластични Половината Активен Џогер

DEN 1.00
Достапност

Големина : 80 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Должина : 39см/15,3" Висина : 65-75см Големина : 90 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Должина : 42см/16,5" Висина : 75-85см Големина : 100 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Должина : 46см/18,1" Висина : 85-95см Големина : 110 Препорачана Возраст : 2-3 Години Должина : 51см/20.1" висина : 95-105см Големина : 120 препорачана возраст : 3-4 години должина : 55см/21.6" Висина : 105-115см Одличен Подарок За вашето слатко бебе, редовно вклопување, удобно За Носење, погоден за многу прилики, Такви Секојдневни, Забави, Семејни Забави, Роденденски Забави,бебешка фотографија ,подароци за туширање за бебиња,божиќ, Нова година,натпревар, фотографија. Симпатичните подароци за бебиња се погодни за секојдневно носење, на отворено, фотографија за бебиња,подароци за роденден, Божиќ, облека за доаѓање дома, нова година, фестивал, празник и забава. Без разлика дали станува збор за престој, лежење, пикник, училиште, ручек или време за играње, овие секојдневни комплети облека ќе додадат забавен стил и уникатна атмосфера во нејзините секојдневни облеки. Подарете го како подарок На Родендени, Празници, Божиќ, Лето, Дипломирање, Денот на Благодарноста, Нова година и многу повеќе. Сигурно, овие секојдневни активни парчиња ќе им бидат омилени!. Разиграниот дизајн е одличен за празниците во сезоната на празници, специјални прилики, па дури и како внимателен подарок за родендени, Божиќ и ќе додаде допир на забава во нејзината гардероба. Стилскиот И Моден Дизајн Го Прават Вашето Бебе Попривлечно. Мека, дише. Супер удобно за носење. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Ве молиме погледнете го мерењето на големината на сликите пред да нарачате.Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Исушете Ја Линијата.

R

Комплементите на стоката