.

.

- Даке англиски Булдог Куче Никогаш Не Заборавајте Кој Сте Ултра Меко Пријатно Кадифено Ќебе Од Руно

- Даке англиски Булдог Куче Никогаш Не Заборавајте Кој Сте Ултра Меко Пријатно Кадифено Ќебе Од Руно

DEN 1.67
Достапност

Погоден за употреба при вежбање, пливање, кампување, пешачење, вежбање јога или пилатес итн. Модерен И Одржувајте Топло, Има И Неверојатни Дезени. Пакет : 1 Пешкир за Плажа € СУПЕР АБСОРБЕНТА И БРЗО СЕ СУШИ q : нашата тенка крпа за плажа е изработена од лесен микрофибер кој е од ултра absorbent. Нашите Крпи за Плажа беа изработени од луксузен мек микрофибер, кој е супер абсорбента и и дава на вашата кожа суво чувство. Тоа е навистина исклучителна плажа и патна крпа и совршена идеја за подарок за вашите пријатели,љубовник и семејство. Брзо Сушење, Оваа Крпа Се Суши 3 Пати Побрзо Од Традиционалната Крпа Кога Крпата Е Целосно Навлажнета.Опис На Производот. Не Избелувајте.Најдобрата Личност Во Толпата.Секоја плажа ќебе е отпечатена двојна страна со стилски дизајн, вие сте апсолутно уникатни на плажа. Овие крпи за плажа за брзо сушење се сушат 3 х побрзо од обичните крпи. Крпите за Плажа г-ДЕЈК се одличен избор за тропски одмор на плажа или летна забава во близина на водата.As како резултат на тоа, апсорбира речиси 5 пати повеќе вода од памукот, така што ќе можете да избегнете срам и студ после капење или пливање во базен или на плажа. €ПЕСОК СЛОБОДЕН и СТИЛСКИ q : Песок нема да се држи, оставајќи повеќе песок на плажа за замоци. ●Мултифункционален q : Не е само прекрасна таписерија на плажа Или ќебе На плажа Користете ја За излети во парк, јога и медитација и лежење покрај базен. Песок облак плажа крпи поддршка кориснички дизајн.

R

Комплементите на стоката