.

.

Уникатни договори кабелски плетен памук декоративно фрлање ќебе, 30 39

Уникатни договори кабелски плетен памук декоративно фрлање ќебе, 30 39

DEN 2.33
Достапност

Ова уникатно декоративно ќебе за фрлање поволни цени е дизајнирано со плетење со кабел, 100% природен памук, цврста боја и супер меко чувство и современ изглед. Drightебето за дишење и топло фрлање е многу популарно за завиткување на каучот за да додадете дизајн на домашна декорација и за брза топлина на телото. Совршено за дремење и покривање на ладни ноќи. Совршено за употреба во кревет, софа, кауч, канцеларија, кампување, итн. Направено со ткаенина отпорна на смалување, без избледување, пилинг, брчки или пролевање по миењето. Машинско миење со ладна вода, нежен циклус, само белило од хлор кога е потребно, суво суво ниско, ладно железо доколку е потребно. Забележете дека има разлика од 1-3 см според рачното мерење. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење внимателно пред да го купите ова памучно ќебе (1 инчи = 2,54 см). Поради снимањето и различен компјутерски монитор, вистинската боја може да биде малку поинаква како слики. Поради логистичките причини, ние користиме компресирана амбалажа, ве молиме миење на ладно, тогаш ќебето ќе биде меко и мазно. Единствени договори за кабелски плетен памук декоративно фрлање ќебе, 30 "x 39" : Фрли ќебе материјал : 100% памук. Димензии на фрлање : 30 "x 39" (70 x 100 cm), 51 "x 59" (130 x 150 cm). Стилски изглед класичен ќебе за дизајн на кабел. Совршено да се биде подарок за роденден, Божиќен подарок за вашето семејство и пријатели. Мек топол кабел плетено декоративно фрлање ќебе за кауч/троседот/кревет.

R

Комплементите на стоката