.

.

Мали Девојки Сандали

Мали Девојки Сандали

DEN 1.67
Достапност

5 Т - - - - - 14см/5. Бебе Дете Девојки Мека Единствена Креветчето Дете Лето Сандали Чевли Забелешка : 1.Вашата Мала Љубов Ќе Привлече големо Внимание и Комплимент.31"-11-12см 18М/22-1.51"12-13см 24М/23-2-2.51"-13-14см 30М/24-2.5-2Т - - - - - 14см/5.

R

Комплементите на стоката