.

.

1пар Новороденче Бебе Девојче Сончоглед Чевли Симпатична Мека Предводник Дише Чевли

1пар Новороденче Бебе Девојче Сончоглед Чевли Симпатична Мека Предводник Дише Чевли

DEN 127.84
Достапност

Лесен и удобен. Мекиот ѓон го прави вашето бебе безбедно и удобно, а чевлите се мали и лесно се ставаат и соблекуваат. Забелешка : . 1. Ве молиме разберете дека може да има отстапување од 1-2 см постојат. 2. Поради осветлувањето и мониторите, има мала разлика помеѓу сликата и вистинската Ставка . 3. Измерете ги стапалата на принцезата за да одговараат на единствената должина на чевелот. Возраста е само за повикување. Спецификации . Материјал : Памук. Големина : 11/12/13. Возраст : 0-18 месеци. Содржина На Пакетот. 1 * Спарете Чевли За Мали Деца. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од памук, мек на допир, удобен за носење, отпорен на абење, совршени чевли за мали деца за бебиња. Еластична : оваа чевли за бебиња има дизајн на еластична лента, која е еластична и нема да го фати глуждот на бебето. Петицата е изложена, што е кул и удобно. Прекрасен изглед : Одлични сандали, чевли ЗА декорација НА 3д сонце, дезен со ѓон, нежен и елегантен изглед, бебето носи удобно и убаво. Големина и боја : 3 големини, 1-3, 1 : должина : 11 см / 4,3 инчи, погоден за бебиња 0-6 месеци, 2 : должина : 12 см / 4,7 инчи, погоден за бебиња 6-12 месеци, 3 : Должина : 13 см / 5,1 инчи, погоден за бебиња 12-18 месеци. Боја : А / Б / Ц / Д / Е. Апликација : Погоден За новороденчиња и бебиња да научат да одат. Ѓонот е многу мек и не се лизга.

R

Комплементите на стоката