.

.

Алатки Кадифен Тепих Ултра Мека Модерна Област Килими Тркалезна Форма Бушава Тепих Домашна Соба Кадифен Тепих Декор Кат Мат алатка кутија

Алатки Кадифен Тепих Ултра Мека Модерна Област Килими Тркалезна Форма Бушава Тепих Домашна Соба Кадифен Тепих Декор Кат Мат

DEN 1288.80
Достапност

Елфиндеа Алатки Кадифен Тепих Ултра Мека Модерна Област Килими Тркалезна Форма Бушава Тепих Домашна Соба Кадифен Тепих Декор Кат Алатка Кутија : Ходник,Кревет, Тркач килими/Дневна соба Тепих/Спална Соба килими.●Опсег на примена} Дневна Соба, Спална Соба, Бања, Кујна, Трпезарија, Детска Игротека, Детска Спална Соба, Домашна Канцеларија/Работна Соба, Конзерваториум, Комунална/Перална.Висококвалитетни подни теписи, исто така совршени за домашен декор.Среден слој : сунѓер.Заден слој : Неткаен крпа со точки на лепак.●Специјален дизајн+ Специјален Дизајн За Нелиснување на Дното, Спречувајќи Дислокација, Нелепење. Околу 80х80см /31,5 х 31,5 инчи.Димензија : Околу 80х80см /31,5 х 31,5 инчи.●Повеќенаменски украси●Погоден За Спална Соба, Дувло, Дневна Соба, Трпезарија итн.сосема нов и квалитетен.Ве молиме дозволете разлики од 12 см поради рачно мерење.Ви благодариме за разбирањето!Површина : долг главен памук/Полиестер.●Висококвалитетна изработка●Еколошки Бои, Подолга Постојаност на Миење.Супер Мек Свилен Велур, Полиестерски Ткаенини, Пријателски За Кожата, Без Стимулација, Не Произведува Или Не Содржи Негативно Влијание На Опасностите По Здравјето На Луѓето И Животната Средина.1 х тепих.Боја : 11 бои, како шоуто.Можете да Чистите Со Вода, Машина за Перење, Хемиско Чистење, Колектор итн.Откако ќе го добие тепихот, клиентот треба да го стави рамно на подот и нежно со фен за коса. Чувството ќе се појави како што е опишано на сликата.Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може од сликите.Материјал : Полиестерски влакна. Елфиндеа Алатки Кадифен Тепих Ултра Мека Модерна Област Килими Тркалезна Форма Бушава Тепих Домашна Соба Кадифен Тепих Декор Кат Мат Алатка кутија. Боја и Големина : Виолетова;една големина. Материјал : Полиестерски Влакна. Алатки. Алатка кутија.

R

Комплементите на стоката