.

.

Хабсбуршка Мароканска Бушава Област Килим 6 '7 Плоштад Беж

Хабсбуршка Мароканска Бушава Област Килим 6 '7 Плоштад Беж

DEN 2.33
Достапност

Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници.Машина ткаени со полипропиленски влакна за максимална издржливост.Стилски и неутрален, овој марокански инспириран килим додава модерен, шик изглед на вашиот простор.Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно да правосмукалка користејќи го додатокот за тапацир на вашиот вакуум и кога е потребно, чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш прво тестирајте мала површина.Забелешка на производот : Килимите може да содржат привремени набори по пристигнувањето, оставете време наборите да се израмнат и да се наталожат тип на ткаенина : 100% Упатства За Нега На Полипропилен : Периодично Ротирајте го килимот. Правосмукалката е најдобриот начин за отстранување на секојдневната нечистотија и прашина Хабсбуршка Мароканска Бушава Област Килим 6'7" Плоштад беж.

R

Комплементите на стоката