.

.

Акихол Девојки Панталони Девојки Жени Карго Панталони Деца Панталони Со Џебови Трендовски Џогер Панталони

Акихол Девојки Панталони Девојки Жени Карго Панталони Деца Панталони Со Џебови Трендовски Џогер Панталони

DEN 2.00
Достапност

Деца Мало Бебе Девојчиња Момчиња Winter Зима Топло Дебело Животно Памук Долги Панталони Панталони Младинска Девојка Софтбол Панталони Прилика : Секоја пригода. Пол : Унисекс. Тип на шема : Печатење . Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Супер мек џогер од руно со мешавина од памук обезбедува супериорна удобност без дополнителна тежина. Карактеристики заострена нога вклопена со обвиткани еластични манжетни, еластичен појас со жици и два погодни предни џебови. Руно џогер има мазен надворешен слој и топол, мек внатрешен слој. Спакуваниот ребро плетен појас со врвка за влечење обезбедува сигурно вклопување за напорниот ден на учење и играње. Лесна нега, свртете внатре надвор машинско перење ладно и исушете го ниско. Достапно во различни бои и големини.Стил на пораст : среден Пораст.

R

Комплементите на стоката