.

.

Подлошки Во Форма На Еднорог На Надувување Држачи За Чаши За Пиење Подлошки За Чаши

Подлошки Во Форма На Еднорог На Надувување Држачи За Чаши За Пиење Подлошки За Чаши

DEN 3.00
Достапност

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава По Извор Од Пазарот На Џојбај.Опис r. r. Изработен Од премиум пвц материјал, лесен и не е лесен за кршење. Тоа нема лесно да тропа, погодно за употреба. Со добри детали за изработка, можете да го користите долго време. Креативниот дизајн на форма на еднорог ќе ви донесе среќно и лесно време за вода со вашиот љубовник, семејство или пријател итн.r. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Избрана бојаr. - Материјал : пвцr. - Големина : Околу 35,00 X20,00 X19, 00cm/13, 76 X7, 86 X7, 47nchr. - не само што може да се користи за чаши за пиење, туку и да бидат играчки за базен или бања за деца.р . - лесниот и дизајн на надувување се преносливи, одлични за одржување на вашиот пијалок при рака во базени, топли кади и многу повеќе.р. - тие траат долго и можат повторно да се користат многу пати на забава . р. - Лесен за надувување и употреба. Застанете цврсто во водата.р. - Изработени од материјали, извонредна изработка и уникатен дизајн . Не само што може да се користи за пиење чаши, но, исто така, да биде базен или бања играчки за деца. |Лесниот и надуен дизајн се преносливи, одлични за одржување на вашиот пијалок при рака во базени, топли кади и многу повеќе. |Тие траат долго и можат повторно да се користат многу пати на забава. |Лесен за надувување и употреба. Застанете цврсто во водата.

R

Комплементите на стоката