.

.

Денот На благодарноста Портокал Карирани Тикви И Падот Сончоглед Сет На Круг Подлога За Пијалоци, Абсорбента Керамички Камен Подлога Чаша Со Плута База За Домашна

Денот На благодарноста Портокал Карирани Тикви И Падот Сончоглед Сет На Круг Подлога За Пијалоци, Абсорбента Керамички Камен

DEN 1.67
Достапност

Апсорбирачки керамички Подлоги-горниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира дамките од вода, одржувајте ги врвовите на масата суви и чисти.Големината на Подлогите е 4 инчи/ 10 см, а дебелината е 0,24 инчи/ 0,6 см . Погоден е за ставање под чаши за чај, придружни шолји, шолји за кафе, пепелници, чаши, пехари и млеко од сок.Поддршка од плута против лизгање : Секое парче од нашите подлоги за пиење се одликува со издржлив плута назад за да помогне во заштитата на мебелот или масите од гребнатини или гребнатини.Повеќенаменски Подлоги За Пијалоци-Идеална големина за сите пијалоци. Убави подлоги во стилот на мандала, одлични за вашиот дом, кујна, дневна соба, бар, крајни маси, ноќни штандови или канцеларија, уживајте во вашиот омилен пијалок. Апсорбирачки керамички Подлоги-горниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира дамките од вода, одржувајте ги врвовите на масата суви и чисти. Големината на Подлогите е 4 инчи/ 10 см, а дебелината е 0,24 инчи/ 0,6 см . Погоден е за ставање под чаши за чај, придружни шолји, шолји за кафе, пепелници, чаши, пехари и млеко од сок. Поддршка од плута против лизгање : Секое парче од нашите подлоги за пиење се одликува со издржлив плута назад за да помогне во заштитата на мебелот или масите од гребнатини или гребнатини. Повеќенаменски Подлоги За Пијалоци-Идеална големина за сите пијалоци. Убави подлоги во стилот на мандала, одлични за вашиот дом, кујна, дневна соба, бар, крајни маси, ноќни штандови или канцеларија, уживајте во вашиот омилен пијалок.

R

Комплементите на стоката