.

.

Dyfzdhu Жени Меки Домашни Зимски Влечки Кадифен Чевли Во Затворен Простор Анти-лизгање Кат Топла Спална Соба женски влечки

Dyfzdhu Жени Меки Домашни Зимски Влечки Кадифен Чевли Во Затворен Простор Анти-лизгање Кат Топла Спална Соба женски влечки

DEN 255.84
Достапност

Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) Папучи од За Жени Кучиња Мајмун Влечки За Жени Влечки Со Поддршка за Жени.Висококвалитетен кожен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето4. Пол : Жени, Девојки Женски Влечки со Гумени Стапала Што Одговараат На Наметка и Влечки за Женски Слајдови Со Влечки. Стил на пети : Женски Влечки Со Тркалезни Прсти Големина 7 Женски Влечки Големина 8 Широка Ширина И Влечки за Жени големина 9.Персонализирани и дишечки мултифункционални сандали, имаме повеќе големини дизајн на Боја За Вас и вашите семејство или љубовник Или пријатели Избирач Материјал : Памучни Ткаенини Женски Влечки За Чизми Женски Влечки Тврд Ѓон Без Лизгачки Влечки за Женска Табела : . Големина(ЦН) : 36-37 Должина На Стапалото : 22,5-23,5 СМ/8,9-9,3" широк Стапало : 8,5-9 СМ/3,3-3,5" ЕУ : 36,5-37,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3,5-4 САД : 6-6, 5 Големина(ЦН) : 38-39 Должина на Стапалото : 23,5-24,5 СМ/9,3-9,7" широк Стапало : 9-9.Сандали обични чевли, полни со еластични За Лесно носење Полетување!3.Персонализирани И Дишечки Мултифункционални Сандали, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И За Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете Папучи Од Мемориска Пена За Жени Гумени Женски Влечки Со Лак Поддршка Женски Влечки Широка Ширина. Висина на платформата : 1см Електрични Влечки За Жени Нејасна Наметка За Жени И Влечки Женски Внатрешни Надворешни Влечки се Лизгаат.

R

Комплементите на стоката