.

.

Tejiojio Cl Дозвола Size И Зима Големина Женски Чизми Дебели Високи Потпетици Страна Патент Камен Шема Кратки Чизми Витез Чизми

Tejiojio Cl Дозвола Size И Зима Големина Женски Чизми Дебели Високи Потпетици Страна Патент Камен Шема Кратки Чизми Витез Чизми

DEN 527.84
Достапност

8" Пакет : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) € МАТЕРИЈАЛ : женски чевли висококвалитетни се рачно изработени со користење на најквалитетни материјали, кои ги гушкаат нозете за да обезбедат супериорна пета и пети цел ден удобност. Обични чевли за жени активности во затворен и надворешен простор во која било сезона, денови за забава, секојдневно одење, шетање на кучето во снежни временски услови, возење, извршување задачи, слободно време и работа. ①Совршени Подароци : за мајки,сопруга,сестри,тетка,пријатели на Денот На Монтер,6753 јули,ханука,Божиќ,Велигден,Денот на Вљубените,Денот на Благодарноста,Новогодишната Ноќ,родендени,свадби,тимски подароци, дипломирање и главни подароци. обични чевли,чевли За Плажа, чевли за забави ,Нелизгачки, лесни, Лесно се носат За дишење Полетување! 3.Women И Зимска Големина Женски Чизми Дебели Странични Патенти Со Високи потпетици Кратки Чизми Со Кратки Чизми За Витези Забелешка : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини на детална слика или"опис На Производот".Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање, мода и личност 5. Само изберете боја и ќе завршиш!. Одење жени, Дише кул, држете ги нозете суви, дезодоранси, еластични дебели стапала обезбедуваат силно амортизирање и поддршка, голема влечна сила и зафат. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.

R

Комплементите на стоката