.

.

Љубовта Срце Налепници, Листови Шарени Срцето Декоративни Налепници За Денот На Вљубените, Годишнини, Свадба Велигден Занаети За Деца на возраст од 8-12

Љубовта Срце Налепници, Листови Шарени Срцето Декоративни Налепници За Денот На Вљубените, Годишнини, Свадба Велигден Занаети

DEN 383.84
Достапност

●Подарок за вљубените : разни бои и дизајни се погодни за различни прилики, создаваат атмосфера за Денот на Вљубените или свадбата.Содржина на пакетот : Што Добивате : ќе добиете 4 листови валентин срце налепници со различни дизајни.+Шарена Налепница За Срца : Сите видови шарени налепници за срце, лесни за употреба, само излупете ги налепниците за срце, а потоа залепете некаде што ви се допаѓа.4 х налепници боја на Големина : големината на листот е 17,8*13,5 см, Налепниците со Едно срце имаат различни големини на бои. секој лист содржи различни налепници како што е прикажано на сликите.●Погоден за : тоа е за картички за покана за свадба, картички За Денот На Вљубените, бележници, корици за тетратки, подароци,занаетчиски проекти, украсете ги ноктите, истакнете важни датуми во календарот итн. Што Добивате : Ќе Добиете 4 Листови Валентин Срце Налепници Со Различни Дизајни. Боја на големина : Големината на Листот е 17,8*13,5 см, Налепниците Со Едно Срце Имаат Различни Големини На Бои. Секој Лист Содржи Различни Налепници Како Што Е Прикажано На Сликите. ●Погоден за : Тоа Е За Картички За Покана За Свадба, Картички За Денот На Вљубените, Бележници, Корици За Тетратки, Подароци,Занаетчиски Проекти, украсете Ги Ноктите, Истакнете Важни Датуми Во Календарот Итн. +Шарена Налепница За Срца : Сите Видови Шарени Налепници За Срце, Лесни За Употреба, Само Излупете Ги Налепниците За Срце, А Потоа Залепете Некаде Што Ви Се Допаѓа. Содржина На Пакетот : .

R

Комплементите на стоката