.

.

Стерлинг Сребрена Еден Сончоглед Акцент Топката Прилагодливи Прстен

Стерлинг Сребрена Еден Сончоглед Акцент Топката Прилагодливи Прстен

DEN 1599.84
Достапност

Сребрен сингл Сончоглед прилагодлив Прстен во големини 5, 6, 7, 8, 9 Висина На Лицето : 15 мм 0,59 инчи сончогледите симболизираат обожавање, лојалност и долговечност. Голем дел од значењето на сончогледите произлегува од неговиот имењак, самото сонце. Овие цвеќиња се единствени по тоа што имаат способност да обезбедат енергија во форма на храна и живостатрибути кои го отсликуваат сонцето и енергијата обезбедена од неговата топлина и светлина.Сончогледите се познати по тоа што се среќни цвеќиња, што ги прави совршен подарок за да донесат радост на некого или на вашиот ден. Стерлинг Сребрена Еден Сончоглед Акцент Топката Прилагодливи Прстен.

R

Комплементите на стоката