.

.

Мелтонски лак За Подигање И Крем За Чевли

Мелтонски лак За Подигање И Крем За Чевли

DEN 1.00
Достапност

Ги храни и омекнува кожените чевли или чизми и ги одржува во совршена состојба. Овој крем лак е за разлика од кој било на пазарот поради неговата витка конзистентност за лесна примена. Мелтонскиот крем лак е лесен за нанесување. Нанесувањето крем за чевли на влажна кожа не е препорачливо. За производотмелтонски Крем за Чевли полирајте производ со висок квалитет од старата школа направен без сечење агли.Мелтонскиот Лак За Крем За Чевли ја подмладува, ревитализира и условува вашата кожа зголемувајќи го нејзиниот животен век и издржливост поради зголемена пенетрација за врвно уредување и нега. Тој е дизајниран да нанесува лесно, омекнува и ревитализира кожа, да ја врати бојата и да додаде мат сјај. Тоа не влијае на дишењето на вашите чевли и штити од вода одржувајќи ја сјајна и зачудувачка дури и во влажни подрачја.Нанесете мала количина крем на чиста крпа, а потоа нежно тријте го кремот користејќи мали кружни движења врз кожата.Оставете да се исуши околу 5 минути земете четка за чевли за полирање или ракавица за да ја изматете површината за малку сјај.Индустрија висока концентрација на пигмент за враќање и зачувување на бојата : мелтонскиот крем за чевли има формулација дизајнирана да ја врати вашата кожа во првобитната боја. Белегот На мелтонскиот бренд е да ви помогне да се грижите и да ги кондиционирате вашите кожни додатоци, што е доказ во овој крем за чевли.Оставете ја кожата да се исуши. Како да користите Мелтонски Крем за Чевли Полски Инструкции : Отстранете ги врвките за чевли.Мелтонскиот крем за чевли ќе ги одржува вашите кожени чевли, чизми и додатоци во најдобра состојба.

R

Комплементите на стоката