.

.

бикини комплети зувимк За Жени, Жени Цветни Печатени Костими За Капење Со Врвки Две Костими За Капење Црвено, Л

бикини комплети зувимк За Жени, Жени Цветни Печатени Костими За Капење Со Врвки Две Костими За Капење Црвено, Л

DEN 319.84
Достапност

Женски специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно,базен ,Морски Материјал : Декорација На Полиестер : Нема Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Цврста Боја : Секси,Причинско-Последични Карактеристики : } Материјалот Е Изработен од полиестер, мек и се чувствува удобно, супер симпатичен; костим за капење со течен резервоар : изгубените проточни врвни карактеристики со дизајн на тркалезен врат нудат одлична покриеност и го кријат вашиот стомак; отстранливото поместено туркање горните градници ви обезбедуваат цврста Поддршка И Големини За Обликување За Да Изберете Од : S (4-6 усд), M (8-10 Усд), L (12-14 Усд). Пакетот Вклучува 1 Комплет Костими За Капење. Слабеење. Ве молиме изберете ја најсоодветната големина според деталниот водич за мерење на големината.

R

Комплементите на стоката