.

.

Ханес Совршен-Т Краток Ракав Маица

Ханес Совршен-Т Краток Ракав Маица

DEN 2.67
Достапност

Ханес Совршен-Т Краток Ракав Маица Големина ДО 5 XL-4.5 мл./yd2, претходно намален 100% памук со прстен од сад, 30 единечни и мермерни бои се 99/1 Памук/Полиестерлајт Челикот е 90/10 Памук/полиестерхаркол Хедер, Хедер Блу, Хедер Морнарица и Хедер Црвена се 60/40 Памук/полиестермодерна технологија на фитчисто Платно За супериорна печатење потесни ребрести јаки СО двојна игла И ракави со рамо до рамо, тубуларна етикета за црно кинење достапна во широк спектар на бои за да ја комплиментираат Секоја Гардероба, овие маици обезбедуваат совршено вклопување И меко чувство Од Суштинско Значење За Секојдневно Носење. Совршен за сите активности на отворено, како што се крстарење, трчање, возење велосипед, качување, пешачење, патување, авантури на отворено, кампување и пешачење. Исто така одлично за секојдневно носење и вежбање. Маиците се погодни за вежбање, трчање, теретана, кошарка, возење велосипед, тренинг, облека на плажа или дома. Совршена за теретана или само за лежење, нашата активна облека вклучува маици, потење, хеланки и многу повеќе. Значи, ако сакате сето тоа—удобност, вклопување и стил—верувајте ни да испорачаме. Суштинската Маица е основна што ќе сакате да ја додадете во вашата гардероба. Маиците се суштински слој, и овој ќе ја задржи својата боја и формата! се одликува со удобна форма памук со навестување на истегнување што ја држи својата форма измијте после миење. Ќе бидете изненадени од тоа колку начини ќе ги носите.

R

Комплементите на стоката