.

.

Машки Маици корашан, Машки Секојдневен Тенок Фит Основен Моден Маица Со Кратки Ракави Тркалезен Врат Летен Врв, Кошули За Мажи

Машки Маици корашан, Машки Секојдневен Тенок Фит Основен Моден Маица Со Кратки Ракави Тркалезен Врат Летен Врв, Кошули За Мажи

DEN 2.67
Достапност

Оваа облека изработена од висококвалитетен материјал, издржлива и погодна за секојдневно носење, изработена од мека, лесна и удобна, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.Овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека.Кога размислуваш што да облечам денес. тоа е толку случајно што може да некои дополнителни корици!Оваа е достапна во различни бои за да одговара на вашите personal style.It е исто така најдобар избор за подарок ви дава најдобар пријател.Ако миење со ладна вода, големината нема да се промени многу, ако имате какви било прашања при изборот, добредојдовте да се консултирате со me.By патем, различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи. Ве молиме погледнете ги димензиите на сликата. Оваа облека изработена од висококвалитетен материјал. Погоден е за забава, одмор, свадбена забава, роденден итн. Рачно Миење Препорачуваме-ако миење со ладна вода, големината нема да се промени многу. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

R

Комплементите на стоката