.

.

Каролини Богатства ББ3676ВАЛВ Сент Бернард Шаховска Табла РОЗОВА Метална Ѕидна УМЕТНИЧКА РАБОТА ЉУБОВ, 12х12, повеќебојна

Каролини Богатства ББ3676ВАЛВ Сент Бернард Шаховска Табла РОЗОВА Метална Ѕидна УМЕТНИЧКА РАБОТА ЉУБОВ, 12х12, повеќебојна

DEN 0.33
Достапност

Каролини Богатства BB3676 WALV Свети Бернард Шаховска Табла РОЗОВА Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, 12 X12, мултиколирани Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ кој раса специфични свети Бернард уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Ова парче ѕидна уметност на сите им ја покажува вашата ЉУБОВ. Рака со ѕидни уметнички дела внатре или надвор. Одлично за спална соба, канцеларија, трем или дневна соба. Буквите Л, О, В и Е се исечени од челик и украсени со алуминиумски круг што содржи уметнички дела од еден од нашите уметници. Буквите се насликани со рамна црна мат боја и алуминиумскиот круг е отпечатен во целосна боја и прикачен. Вклучени се две дупки во парчето за да помогнат во закачувањето на уметничкото дело. Користете мал шајка или друг висечки уред. Овој производ е со димензии 11 1/2 инчи на 11 3/4 инчи. ОВОЈ МЕТАЛ Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВТА е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Мери 11 1/2 инчи на 11 3/4 инчи.

R

Комплементите на стоката