.

.

Морска Желка Платно Од упси Дејзи Ѕидна Уметност, Големина 18х14

Морска Желка Платно Од упси Дејзи Ѕидна Уметност, Големина 18х14

DEN 875.04
Достапност

Вашето дете со задоволство ќе ја препознае оваа супер пливачка желка создадена Од Erк Карл. Овој иконски лик е прикажан во книгата " Панда Мечка, Панда Мечка, Што Гледаш?" и служи како прекрасен начин за обединување на радоста на читањето со околината на вашето дете. Светот На Erк Карл е прекрасно репродуциран во оваа колекција на гикли во која се прикажани неговите најомилени ликови.Оваа платнена ѕидна уметност е отпечатена во Сан Диего користејќи го методот на печатење гикли. Печатењето на Giclee е најнапредниот процес на дигитално печатење што е моментално достапен за создавање висококвалитетни репродукции на ликовна уметност. Ова платно се протега преку рамка од 1,5" дрво и обвива околу страните за да обезбеди завршен декоративен раб. Платно Од Платно Од Морска Желка Canк Карл, Големина 18х14 : детска ѕидна уметност. Доаѓа подготвен да висат. Платното се протега преку дрвена рамка од 1,5 инчи и се обвиткува околу страните за да обезбеди завршен декоративен раб.

R

Комплементите на стоката