.

.

Шармантна Кожа Отоманска, Кафеава

Шармантна Кожа Отоманска, Кафеава

DEN 930.40
Достапност

Овој османлиски може да се користи за простор за маса како масичка за кафе/коктел или како дополнително седење кога ќе ги забавувате гостите. Завиткана во мазен кафеав винил сличен на кожа и завршена со тафтуван врв, Оваа Шармантна Кожна Маса Отоманската е и удобна и стилска. Совршен како седење, потпирач за нозе или преголема масичка за кафе, се одликува со кожен врв тафтуван заедно. Долната Полица на оваа отоманска маса може да се користи за чување на вашите списанија, книги или други украсни предмети. Вклучува : Само Еден Османлиски. Состојба : Нова. Користете Ја Долната Полица за да прикажете украсен предмет или да ги чувате Вашите Списанија.

R

Комплементите на стоката