.

.

АЦ-Отомански, Огледало И Фау Дијаманти-Норали

АЦ-Отомански, Огледало И Фау Дијаманти-Норали

DEN 1119.84
Достапност

Полн со сјај, сјај и елементи за запирање на шоуто, Османлијата Норали навистина ќе стане една од главните фокусни точки во вашиот дом. Рамката со огледало со чиста облога има мек црн врв на перницата и пространа долна полица што ги одржува вашите книги и списанија видливи и на дофат на раката. Заврши : Огледува & Вештачки Дијаманти. Димензија на производот : 32 "л х 32" Д х 18 " Х. Сјајното вметнување вештачки дијаманти истакнува четири ногарки на масата, што му дава на отоманецот елегантна силуета и нежни допири.

R

Комплементите на стоката