.

.

Рамбо Велосипеди Екстра Батерија Пакет, Р130

Рамбо Велосипеди Екстра Батерија Пакет, Р130

DEN 415.84
Достапност

Samsung 48 V10. 4ah литиум јонски дополнителен батериски пакет обезбедува сигурна и трајна моќност (2600m Ah). Тоа ви овозможува да патувате на Вашиот Рамбо до 19 милји на едно полнење без педали! Исто така, располага со вграден б порта за полнење на други електроника. Рамбо Велосипеди Дополнителен Пакет Батерии, R130 : samsung 48 V10.4ah литиум јонски дополнителен батериски пакет обезбедува сигурна и трајна моќност (2600m Ah). Тоа ви овозможува да патувате на Вашиот Рамбо до 19 милји на едно полнење без педали. Исто така, располага со вграден б порта за полнење на други електроника.

R

Комплементите на стоката