.

.

Батеригај евелс ЕУ-замена 12в 18ах батерија - батеригај бренд еквивалент

Батеригај евелс ЕУ-замена 12в 18ах батерија - батеригај бренд еквивалент

DEN 239.20
Достапност

Батеригај 12 волти 18 ах замена батерија за полнење за евелс ЕВ-36. Достапна е брза национална испорака. Ги исполнува или надминува спецификациите ЗА електрична инвалидска количка EW-36 дефинирани од Оригиналниот Производител на Опрема, но по многу пониска цена. Забелешка овој производ исто така може да го замени : e Wheels EW 36 или e Wheels EW36.. (Ова Е Една Батерија, проверете ја количината потребна за вашата апликација пред да нарачате). Хемија : Запечатена Оловна Киселина На Полнење / Димензии : 7.13 "L x 3" W x 6.59 "H / Висина Со терминали : 6.59" H / Тип На Конектор : NB2 Agm Абсорбента Стаклена Подлога Технологија-Полнење. Фабричка Гаранција со 30 Дневен Прозорец За Враќање И Целосна Производител 1 Година Гаранција. Сосема Ново - Фабрика Свежо. Одржување Слободен & Истури Доказ Дизајн - може Да се Монтира во Било Која Позиција. У. Л. Признати и СЕ Сертифицирани.

R

Комплементите на стоката