.

.

Малиот Деби чоколаден чипс колачи, КТ, 12. Оз

Малиот Деби чоколаден чипс колачи, КТ, 12. Оз

DEN 2.33
Достапност

Потребно е совршен мини десерт? Не гледајте подалеку од малите колачи со чипови со чоколади! Чоколадната торта е исполнета со крем, а потоа покриена со бела шлаг и попрскана со мини чипови со чоколади. Овие вкусни закуски се совршени за преземање во движење или разделување со пријател. Додадете лажичка сладолед или врв со шлаг за различно преземање на овој вкусен третман! 10 колачи закуски по картон. Завиткано со близнаци. Сертифициран кошер од Православната унија.

R

Комплементите на стоката