.

.

Ournourneуни колекција женски Nadine tru удобна пена блок -потпетица зимски чизми

Ournourneуни колекција женски Nadine tru удобна пена блок -потпетица зимски чизми

DEN 1.67
Достапност

Подготвени за лоши временски услови, колекцијата Надин од Гурај. Овој чизми за влечење нуди пријатна вклопување со ватирани горе, наредени со крзно од крзно и удобна пена од 4 мм TRU. Патка пети и гаден ѓон додаваат издржливост на дизајнот. Во колекцијата Journee, нашите стилови на подигање ќе ја имаат вашата облека да изгледа дури и подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир што ќе ја има вашата облека да изгледа директно од списание. Висина на пета : 1 3/4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 9 1/2 инчи. Врвен обем : 15 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : круг. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.

R

Комплементите на стоката