.

.

Машки кратки ракави за мажи

Машки кратки ракави за мажи

DEN 351.68
Достапност

Класичен од почеток до крај, ќе го сакате овој кратки ракави со кратки ракави за мажи во секоја боја. Опуштен изглед со испробан и вистински екипаж врат, кратки ракави и директно полите, тој е идеален за вежбање, лежење дома или виси со пријателите. Поставете го под качулка или фланел кога времето станува студено. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вратот на екипажот. Машки кратки ракави од Georgeорџ.

R

Комплементите на стоката