.

.

Rocawear машката чизма за чипка за чипка на амбио

Rocawear машката чизма за чипка за чипка на амбио

DEN 3.00
Достапност

Човекот за чиста чипка на Amboy Rocawear, е модерно преземање на класичното дело за работа. Овој багажник комбинира елегантен урбан изглед, со придобивките од целиот ден удобност. Тоа е совршен чизми за облекување или да се одржува случајно. Увезени. Faux nubuck горниот. Мека кожена јака од ладил. Традиционално затворање на чипка w/ премиум метални очни капаци. Влечен најлон влечете го табулаторот за лесен пристап за пеш. Поставата за дишење на ткаенина од ткаенина. Подложна удобна пена. No-Slip TPR Outsole. Разновидни бои.

R

Комплементите на стоката