.

.

Trends International - Планер за џеб на Дизни Мики Маус

Trends International - Планер за џеб на Дизни Мики Маус

DEN 239.20
Достапност

Омилениот лик на Дизни е тука да ги помине следните две години со вас во овој 2022-2023 Disney Mickey Mouse Planner Planner! Позитивниот став и loveубовта на Мики Маус кон авантурата ќе ги направат овие најдобри години досега. Датум на работи со џебни планери имаат цврста, заштитна винилска обвивка и се мали по големина, што ги прави совршен планер што може да го чувате со вас во вашиот џеб, чанта или ранец во секое време. Овие компактни, 2-годишни планери вклучуваат дополнителни белешки страници и месечни ширини на календари за јануари 2022 до декември 2023 година, како и бонус месечни шири за последните 6 месеци од 2021 година. Мали, преносни, страници за белешки за планери со големина на патувања и заштитнички Винил ракав. Останете организирани и продуктивни со следење на важни датуми, совршени за дома, училиште или канцеларија. Јазик : Англиски. Совршена големина : Димензиите на планерот се 6,7 "x 3,65" x 0,25 ".

R

Комплементите на стоката