.

.

Декорирање на bellвончето од месинг од злато месинг со поддршка на бродски тркала

Декорирање на bellвончето од месинг од злато месинг со поддршка на бродски тркала

DEN 959.84
Достапност

Декорирање на bellвончето од месинг од злато месинг со поддршка на бродски тркала е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Направете пример дома освежување со овој шармантен wallиден декор за пријатна привлечност. Максимизирајте го вашиот отворен wallиден простор со овој декор на wallидот за привлекување на окото. Донесете ја убавината на морето во вашиот дом со ова шармантно сребро наутичко bellвонче во влезот, ходникот или внатрешен двор. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Декор на wallидот од месинг прави одличен подарок за секоја пригода. Може да се обеси вертикално користејќи ја дупката на задниот дел; Ноктите и завртките не се вклучени. Погодно само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Направено во Индија. Ова се единечни скулптури со wallидови во боја на злато. Наутички стил. Инспирирани од блажената спокојство и привлечноста на морето, каде што хармоничниот баланс на месинг и природни текстури ја донесуваат посакуваната суштина на животот на бродот во домот. Акцентот на bellвончето на сребрениот брод изграден од стабилен и сјаен месинг материјал. Зачудувачки украсен брод bellвонче со сребрена завршница што носи боја на вашиот wallид. Рамката за позадина на бродот додава карактер на овој декор на bellвонче заедно со плетенка јаже прикачена на неговиот плескав. Декор на wallидот мери 6,95 L x 8.65 W x 6,35 H инчи и тежи 2,46 фунти. Нагласува рамка за позадина на бродот со своето bellвонче. Избришете чиста со сува крпа. Bellвончето е забрането на јаремот и е прикачено на рамката за позадината за безбедно монтирање. Наутички стил. Декорирање на bellвончето од злато месинг со поддршка на тркалото со брод прави совршен додаток на кој било дом.

R

Комплементите на стоката