.

.

Подобри домови и градини железничка свеќа за свеќи за гласање и светло

Подобри домови и градини железничка свеќа за свеќи за гласање и светло

DEN 470.24
Достапност

Оваа подобра железница за свеќи и градини е одлична декор за кој било дом. Подобрите домови и градини, исто така, ќе направат одлична ставка за подароци и за пријателите и за семејството за да им обезбедат одлична ставка за украси за нивниот дом. Railелезничката свеќа BHG ќе ги одржи и гласачките свеќи или свеќите. Подобри домови и градини држач за свеќи од свеќи. За употреба со свеќи за гласање или свеќи за светло. Димензии на производот 14,5 "x 10,5" x 9,5 "H.

R

Комплементите на стоката