.

.

Компатибилна замена на кертриџот за тонер за Samsung MLT-D203L High Yie

Компатибилна замена на кертриџот за тонер за Samsung MLT-D203L High Yie

DEN 1167.84
Достапност

Заштедете уште повеќе со нашите компатибилни касети со ласерски тонер. Оваа листа содржи касети со црн ласерски тонер со висок принос на MLT D203 L. Зошто да платите двојно повеќе за името на брендот Samsung MLT D203 L кога нашите компатибилни материјали за печатач даваат одличен квалитет за дел од цената? Нашите компатибилни касети за Samsung се поддржани од 100% гаранција за задоволство. Затоа, зачувајте сега и заштедете уште повеќе! Овој сет работи во следниов Samsung Proxpress и SL печатачи : Proxpress M3320nd, M3370 FD SL M3820 DW, M3870 FW, M4020 ND, M4070 FR. Забележете, пакувањето на мало може да варира и оваа ставка ќе работи само со печатари купени во Соединетите држави и Канада. Ние сме ексклузивен препродавач на LD производи бренд на високо квалитетни материјали за печатење. За употреба во Samsung Proxpress, и SL печатачи : Proxpress- M3320nd, M3370 FD SL- M3820 DW, M3870 FW, M4020 ND, M4070 FR. 100% задоволство и гаранција за живот. Употребата на касети и материјали за замена на задниот дел не ја поништува гаранцијата за печатачот.

R

Комплементите на стоката