.

.

Еленс стагс момче, мак, се наоѓа водоотпорна работа за удобност

Еленс стагс момче, мак, се наоѓа водоотпорна работа за удобност

DEN 1.33
Достапност

Иконски подигање за работа во изглед, изграден за најтешки ситуации. Mak2 доаѓа со водоотпорен горен и трајна рачно изработена надворешна плоча. Вклучува облога на Thinsulate® за дополнителна топлина, перничена влошка и нежно залепен ентериер за да ги задржи тие растат стапала среќни. Водоотпорен и трепет за топлина : багажникот се повлекува покрај глуждовите на вашето дете за да ги задржи топло и суво. Gusseted јазик ја чува водата. Thinsulate, високо изолиран, но сепак дишечки материјал што често се користи во техничка опрема на отворено, додава слој на безбедност за нозете на вашето дете . удобност и лесно носење : Подготвената влошка го одржува вашето дете удобно да работи наоколу. Повлечена табулатор и широк стил на чипка на отворање внатре помагаат да ги добијат чизмите безбедно на ногата без кавгата . Спецификации и детали : Синтетички горе и долу . Веган : Чевлите се целосно изработени од човекот.

R

Комплементите на стоката