.

.

Цревото за Течноста за Ладење на радијаторот Одговара изберете: 2007-БМВ 328, 2004-бмв 325

Цревото за Течноста за Ладење на радијаторот Одговара изберете: 2007-БМВ 328, 2004-бмв 325

DEN 2863.68
Достапност

ЦРЕВО, ОБЛИКУВАНО (ACDELCO СИТЕ-ПРАВИ САМО) Црево За Течноста За Ладење На Радијаторот Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : Армирана Гума. Одговара Изберете : 2007-2013 БМВ 328 2004-2006 БМВ 325 2003-2006 БМВ 330 2008-2013 бмв 128 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

R

Комплементите на стоката