.

.

Lugz Flirt Hi Zip Boot

Lugz Flirt Hi Zip Boot

DEN 2.33
Достапност

Додадете малку раб и рок талент во вашата гардероба со flirt hi zip. Подигање со средна висина со надворешен поштенски патент, може да се спари со која било облека. Завитканата потпетица на потпетицата му дава на вашиот без напор чекор малку висина. Исклучителна удобност и прогресивен дизајн, ќе ве натера да изгледате облечено за да импресионирате. Флексастридна меморија за пена. Подготвен јазик и двојна јака. Затворање на линијата за дишење и затворање на чипка.

R

Комплементите на стоката