.

.

Kindубезно твое женско толку удобен кросовер половински гаќички, 2 пакувања

Kindубезно твое женско толку удобен кросовер половински гаќички, 2 пакувања

DEN 3.00
Достапност

Овие kindубезно твои толку удобни гаќички со грло има мека ткаенина-мека истегнување што се чувствува како втора кожа и се движи со вас, обезбедувајќи целодневна удобност и поддршка. Латачкиот кросовер лента ги гушка вашите облини и силуетата со грло е идеална за тој изглед на не-петент. Совршено да се носи на колкот или повисоко на половината за тој стилски изглед на високо сечење без покриеност на грбот. Доаѓа во гардероба со градење две пакувања. Спарете ги со lyубезно твое, толку удобен градник без жица (продаден одделно) за целосен изглед. Материјал : 80% најлон 20% Lycra Adaptiv Spandex. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 пара гаќички. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. покриеност : . Затворање : повлекување; седи на колкот. Тип на половината : кросовер лента за половината. Карактеристики : мека ткаенина за истегнување; Нема покриеност на грбот. Толку удобна кросовер половината на половината, гаќички 2-пакувања од lyубезно твое.

R

Комплементите на стоката